Ara
  • Mumisa

Cafe Restaurant Tasarım ve Uygulama

Cafe ve restaurant tasarımı da en az işletmenin diğer kural ve ilkeleri kadar önemlidir. Çünkü insanlar günlük yaşamda bazı şeyleri sevmeseler de onlara katlanmak zorunda oldukları noktalar vardır. Cafe ve restoranlar, keyifli vakit geçirebileceğimiz yerlerdir. Konfor cafe ve restaurant tasarımlarında aranılan niteliklerin başında gelir ve müşteriler için önceliklidir.

Huzur ve konfor sunan bir mekan da saatlerce oturmak isteyebiliriz. Ortamın iyi bir şekilde planlanması çok önemlidir. Uygulanacak tarza göre işleyişi bozmadan bir yerleşim düzeni oluşturmak gerekir. Rahatlık ve konfor sunan mobilyaların kullanımı ile müşteri memnuniyet esas alınır. Özellikle küçük cafe ve restoranlarda alan tasarrufu sağlayacak tasarım ve uygulama yöntemleri tercih edilmelidir.

Başarılı bir ticari kazanç elde etmek mekânın görselliğinden geçmektedir. Bu tür durumlarda müşterilerin dikkatini çekmek gereklidir. Estetik unsurlar, göze hitap eden tüm materyalleri kapsar. Mobilyalar ve aksesuarların tasarım çizgileri, şık duvar dekorları, ışıklandırma unsurları ve kaplamalarda kullanılan materyaller estetik unsurları oluşturur.

Kullanılan dekorun uyumu ve sunulan hizmetin kalitesi adeta bir bütündür

Cafeler ve restaurantlar aynı zamanda dinlenme ve oturma alanlarıdır. İçeceğinizi yudumlarken göze hitap eden duvar dekorları ve zemin kaplamaları atmosferi doğrudan etkiler.

İnsanlar sizin yerinizi görünüşüne göre seçmektedirler. Halkın sempatisinin kazanmak oldukça önemli bir konudur. Şık konforlu ve ışıklandırmaları ile dikkati üzerine toplayan bir mekana herkes girmek için can atacaktır.

Sonrası ise size kalmış, yani oradan memnun ayrıldıysa müşteriniz tekrar size gelecek demektir.

Havalar ısındığında cafe ve restoranların açık teraslarının kullanımı artar. Konukların ağırlandığı açık alanlarda masa ve sandalye takımları, dekorasyonda iç mekanlarda kullanılan mobilyalarla benzer tarz kullanılmalıdır.

Havadar alanlarda masa ve sandalye takımlarının konumları belirlenirken iç mekan ve kapı girişi ile ilgili işleyiş göz önünde bulundurulmalıdır.

İş hayatınızda bir yenilik yapmak ya da sahibi olduğunuz yeri yeniden yapılandırmak istiyorsanız bilmelisiniz. Fikirlerinizi anlayıp sizin talebinize cevap verebilecek bir düzen ile Cafe ve Restaurant tasarımı ve uygulamasını mumisa olarak büyük bir özveri ve itinayla yapmaktayız.

Cafe ve Restaurant Tasarımları sizden gelen talepler doğrultusunda yapılmaktadır. Ancak bu yapılırken ister daha önce denenmemiş bir tasarım yapılır. İsterseniz klasik bir Cafe ve Restaurant tasarımı uygulanır. Bu tamamen sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda olacaktır. Kullanılan malzeme ürünün de ortam içinde etkisinin olacağını hesaba katmanızı belirtmek isteriz.

Cafe ve Restaurant tasarımı çok iyi düşünülmeli ve ona göre adım atılmalıdır. Tecrübeli ve uzman ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda planlama yapmaktadır.

Biz size proje üzerinden Cafe ve Restaurant tasarımı yaparak uygulamasını yapmadan mekanın bittiğinde nasıl bir hale geleceğini görme imkanı sunuyoruz. Bu sayede en doğru tasarımı belirleyerek uygulamaya geçmek için zemin hazırlıyor ve bunu sizinle paylaşıyoruz. Bu sayede uygulama maliyetleri net olarak tespit etmiş olmakla beraber uygulamaya başladıktan sonra oluşacak hataların düzeltmelerin ve buna bağlı olarak harcanacak olan emek ve maliyetlerin önüne geçmiş olacaksınız.

Eğer bir işletmeciyseniz daha fazla rağbet için dekorasyona çok önem vermelisiniz, biz www.mumisa.com olarak böyle düşünüyoruz.

Cafe veya Restaurant açmayı düşünüyorsanız mekanı belirledikten sonra bizimle irtibata geçiniz. Mekanınıza ve kafanız da kilere uygun en doğru cafe ve restaurant tasarımı ve uygulamasını yapalım. Sizlere gerçekçi ve kaliteli fotoğraflar ile sunum yapıp mekanın bittiğinde nasıl bir hal alacağını ve bunu maliyetinin ne kadar olacağını size bildirelim. Bu şekilde uygulama işlemlerine başlamadan hayalinizdeki mekanı en ince ayrıntısına kadar kağıt üzerinde yada dijital ortamda 3D tasarım haliyle görmüş oluyorsunuz.

Cafe ve Restaurant Tasarımı ve Sonrası Uygulama İşlemleri; Öncelikle mekan sahibi bizimle irtibata geçerek mekana ait resimleri ve mekanın kağıt üzerine çizilmiş ölçülerini gönderir.

Bu dökümanlar tarafımıza ulaştıktan sonra cafe ve restaurant tasarımı ve çizim için fiyat veririz.

Cafe çizimi için verdiğimiz fiyatı onaylamanız dan sonra çalışmalarımıza başlarız. Sizin görüşleriniz talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz cafe ve restaurant çizimi üzerinden uygulama fiyatı belirler size bildiririz.

Hazırladığımız ve ödemesini aldığımız tasarımı size teslim ederiz; böylelikle sizde uygulama için bizim dışımızda başka firmalardan fiyat alabilirsiniz.

Uygulama için verdiğimiz fiyatta da anlaşır isek vakit kaybetmeden işe koyulur mekana ekibimizi yönlendirerek uygulamalara başlarız.

Mümkün olduğunca kısa sürede hızlı ve sorunsuz bir şekilde mekanınızı bambaşka bir hale dönüştürüp size teslim ederiz.

Kafanızdakileri bizimle paylaşın hayal dünyanızı gerçekleştirelim. Yılların bilgi birikimi, tecrübesi ve ustalığı ile mekanlarınızı zamanın da kullanımınıza sunalım. Eğer cafe ve restaurant işletmecisi iseniz cafe ve restaurant tasarımı ve uygulaması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hakkımızda ayrıntılı bilgi için www.mumisa.com sayfamızı inceleyebilirsiniz.


7 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör